Alanyaspor teknik direktörü

Fenerbahçe’de Erol Bulut İlk Sırada

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’un yeni sezonda Fenerbahçe’yi çalıştıracağı haberleri gündemdeki yerini koruyor. Erol Bulut’un yeni dönemde Fenerbahçe’ye transfer olacağı konusunda Erol Bulut ve Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu sarı lacivertli camiadan gelen bir teklif olmadığını ısrarla ifade ediyorlardı. Erol Bulut tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu söylüyordu.

Fenerbahçe tarafında ise Erol Bulut’un sarı lacivertli takımın başına gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Sarı lacivertli camia 45 yaşındaki teknik adamın Fenerbahçe’ye yakınlığı ve Fenerbahçe geçmişi olduğu için takımı çalıştırmasına sıcak bakıyor.

4 Sezon Fenerbahçe Forması Giydi

Erol Bulut geçmişte 4 sezon Fenerbahçe forması ile futbol oynamış bir teknik direktör ve eski Fenerbahçeli olması teknik adamı Fenerbahçe’ye yakınlaştırıyor. Aytemiz Alanyaspor2dan önce Yeni Malatyaspor’da teknik direktörlük yapan Erol Bulut bu iki takımda da düşük maliyetli ve başarılı transferlere imza attı. Yapılan bu transferler ve futbolcularla olan kuvvetli iletişimi Erol Bulut’un Fenerbahçe’nin diğer teknik direktör adayları arasından bir adım önde olmasını sağlıyor.

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü bu dönemde takımından başka düşüncesi olmadığını söylese de Erol Bulut’un yeni sezonda hangi takımda olacağı merak ediliyor.

Güncel Yazılar