12 Haziran

İzin Dönüşü Antrenmana Devam

Lig maçlarının 12 Haziran tarihinde başlama kararı alınmıştı. Antalya’yı Süper Ligde Antalyaspor ile temsil eden Aytemiz Alanyaspor da kalan 8 lig maçı için çalışmalarına başlamıştı. Aytemiz Alanyaspor Cengiz Aydoğan tesislerinde yaptığı antrenman programını sabah ve akşam çift program olarak uyguluyor.

Ramazan Bayramı sebebiyle pazar ve pazartesi günü izinli olan Aytemiz Alanyaspor kulübü bugün antrenmanlar tekrar başladı. Futbolcular iki gün iznin ardından dinlenmiş ve zinde olarak antrenmanlara başladılar. Turuncu yeşil takım teknik direktör Erol Bulut yönetiminde bugün sadece akşam antrenmanı yaptı. Futbolcular ısınma koşusu ile başladıkları antrenmanda taktik çalışması yaptılar. Aytemiz Alanyaspor yarından itibaren sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenmana devam edecek.

Covid 19 Kurallarına Dikkat

Aytemiz Alanyaspor kulübü de diğer futbol kulüpleri gibi covid 19’dan korunmak için gerekli önlemleri alıp antrenmanlarını yapıyor. Futbolcuları çalışmalar sırasında sosyal mesafe kurallarına uymaları için sıklıkla uyarılar yapılıyor. Ayrıca hijyen konusunda da futbolcuların ekstra özenli olmaları isteniyor. Belli periyodlarda kulüpte futbolcular, teknik kadro, idari kadro ve kulüp çalışanlarına covid 19 testi yapılıyor.

Güncel Yazılar