Süper Lig

Erol Bulut’un Fenerbahçe Yorumu

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig şampiyonluk yarışında iddialı olan bir takımdı. Antalya temsilcisinin teknik direktörü Erol Bulut da başarılı bir takımın teknik direktörü olmasının sonucu olarak Fenerbahçe’ye transferi ile gündeme geliyor. Eski Fenerbahçe futbolcusu olan teknik adam sarı lacivertli camiadan kendisine gelen bir teklif olmadığını sıklıkla dile getiriyor.

Erol Bulut Fenerbahçe’den gelen bir teklif olmadığını belirtse de Türkiye ve Türkiye dışı futbol kulüplerinden kendisine teklifler geldiğini söyledi. Aytemiz Alanyaspor ile sezon sonunda sözleşmesi biten Erol Bulut gelen teklifleri kulüp yönetimi ile değerlendireceğini ve bu konuda beraber karar vereceklerini de ifade etti. Aytemiz Alanyasporlu futbolcular ve taraftarlar Erol Bulut’u yeni sezonda da takımın başında görmek istiyorlar.

‘’Conte ve Klopp’u Takip Ediyorum’’

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü futbolcuları tarafından da seviliyor ve saygı görüyor. Erol bulut futbol dünyasında kendisine örnek aldığı kişiler olduğunu ve bunlardan ilkini Juventus’un eski dönemdeki teknik direktörü Massimiliano Allegri olduğunu belirtti. Teknik adam Milan teknik direktörü Antonio Conte ve Juventus teknik direktörü Jürgen Klopp’un da futbolunu beğendiğini ve kendilerini takip ettiğini anlattı.

Güncel Yazılar