Erol Bulut

N’Skala’dan Başiktaş Açıklaması

Aytemiz Alanyaspor başta teknik direktörü Erol Bulut olmak üzere takımın futbolcularının transfer haberleri sıklıkla gündeme geliyor. Takımın Demokratik Kongo Cumhuriyetli futbolcusu Fabrice N’Skala da Fenerbahçe’ye ve Beşiktaş’a transfer olacağı yönündeki haberleri ile gündemde bulunuyor. N’skala’nın Beşiktaş’a transferine kesin gözüyle bakılıyor ve futbolcunun Beşiktaş ile ücret konusunda bile anlaştığı iddia ediliyordu. Aytemiz Alanyasporlu futbolcunun Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın ile geçmişte çalıştığı bu sebeple Beşiktaş’a sıcak baktığı biliniyor.

29 yaşındaki N’Skala ise transfer haberleri ile ilgili olarak takım ismi vermiyordu. Aytemiz Alanyaspor yönetimi ise futbolcularının kendileri ile sözleşme imzalama düşüncesinde olduğunu ama sonra geri adım attığını açıklamıştı. Son olarak Kongolu futbolcu sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak transfer haberlerini bir açıklığa kavuşturdu.

‘’Beşiktaş ile Görüştüm’’

Fabrice N’Skala kendisinin Beşiktaş ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı haberleri üzerine sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı. N’Skala Beşiktaş ile sözleşme imzaladığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıklayarak bu asılsız haberlerin çıkması sebebiyle üzgün olduğunu da dile getirdi. N’Skala daha önce yaptığı bir röportajda siyah beyazlı kulüp ile görüşmesi olduğunu da ifade etmişti.

Güncel Yazılar